Saturday, May 18, 2013

Reede- Matias ja Chico Azul

Hommiku poole olin kodune, tegime Jasminiga plaanid, et pärastlõunal läheme välja niisama. Hiljem selgus, et siiski Raul tuleb kah meiega ning juba kusagil 15 minutit hiljem helistasid mulle, et olid juba Christopheriga fracis (naabruskond, kus Raul ja enamik sõpradest mul elavad vist) kokku saanud ja, et ta oli michisid jooma kutsunud. Kuigi ma oleksin eelistanud Jasminiga kahekesti minna, kuna eelmise õhtu jooksul tõusis lihtsalt nii palju teemasid esile, millest rääkida oleks tahtnud, siis sobis seegi plaan mulle. Poole nelja ajal olid nad mul autoga maja ees ning võtsimegi kohe Matiase poole suuna sisse.

Kohale jõudsime väga kiiresti, Christopher tegi kõigile michid välja ning läksime autosse tagasi, kuna kuuma oli 44 kraadi. Ehk meeletult palav ja lämbe. Niisama sõitsime ringi ja rääkisime juttu, seejärel läksime Jasminiga kaasa mezcali ostma. Tahtis oma Puebla ja Saksamaa perele kingituseks osta. Mezcal on tüüpiline Oaxaca alkohoolne jook, kolm korda kangem, kui tekiila. Kuna enam ta meie osariiki ei naase ja Pueblas see ilmselt väga kallis oleks, oli mõtekas kohe ära osta.

Pärast seda sõitsime Lagunasesse tagasi, lihtsalt tegime autoga tiire ja tiire, varsti lõppesid michid otsa ja Raul pidi juba koju minema. Viisime ta ära ja mis selgus, ta peaaegu naaber mul. Pärast seda sõitsime veel kolmekesi ringi, käisime veel El Barrios (kusagil 10 km Lagunasest) niisama ja noh ega midagi pikalt rääkida pole. Kui Jasmini ära viisime, siis jäime veel Chrisiga jutustama, kuna täna läks Pueblasse ära mõneks ajaks ning kes teab, millal Lagunasesse tagasi tuleb.

Koju jõudes läksin tädi juurde tlayudat sööma, jutustasin seal veidi nendega ning tulin tuppa, et kiire dušš võtta. Õhtul oli ees ootamas teise kooli suursündmus "Chico y Chica Azul". Muidugi meenus, et kõigile jah räägin suure suuga, et loomulikult olen minemas, kuidas siis muidu ning hostemalt pole luba küsinudki. Teda parajasti kodus ka polnud, seega läksin teda otsima. Hakkas juba rääkima, kuidas kuu aega oli aega, et luba küsida ja ma ikka seda viimasel õhtul teen...Tõesti jooksis kuidagi mööda see must :D Nii loogiline niigi, et lähen sinna ju. Igaljuhul oli luba olemas ja pikemaks ajaks, kui oodata oskasin.

Ega midagi, tulin kiiresti koju, valisin riided valmis ja tegin meigi ning varsti helistaski Syenni, et on autoga maja ees mul. Monica, Genesis ja kaks Syenni primot olid kah autos. Sõitsime Jasmini maja juurde, et ta peale võtta, kuid kuna selle pere rahvas, kelle juures ta praegu ööbib, olid kodust ära läinud ning tal võtmeid ega midagi polnud, siis ei saanud ta majast lahkuda. Praegu siin Lagunases tehakse sissetunge majadesse ja ega tõepoolest, kuidas ta jätab suure ja uhke maja lukustamata ja ise peole läheb. Jäin Jasminiga pererahvast ootama ja lasime Syennil ja teistel ees ära minna.

Varsti jõudis pererahvas koju ja isa oli kohe nõus meid peosalongini ära viima autoga. Oh milline kergendus, sest keegi autoga sõpradest kõnedele ei vastanud ja jälle ei tahtnud Christopherile kah helistama hakata. Niigi kogu aeg sõidutab. Kohale jõudes ei jaksand enam inimesi tervitada, lihtsalt kõik rahvas, keda vähegi teadsin, oli kohale tulnud. Noh..enda koolist nägin nii nelja inimest...Aa kuute, Blancat ja Carmenit kah teiste hulgas, aga siiski.

Kõigepealt läksime Niklase ja teise sakslase Alexi juurde, ajasime veidi nendega juttu, kuid enamuse ajast olime koos Syenni, Margueni, Minelly ja nendega. Varsti hakkas pihta esimene round, kus osalejad niisama catwalki tegid või end tutvustava kava läbi viisid. Jakob kõndis niisama ja hästi kiiresti, samamoodi teine osaleja Kike. Temaga ei suhtle. Kuttidest veel Niklase vend Luis näiteks tantsis ja Justin kõndis mingi surfilauaga ringi. Justinit ergutati ikka täiega hahaha, mul paar postitust allpool temast pilt kah, kus Syenniga ühe lühikese kutiga oleme, see tema. Tüdrukutest Margueni kõndis niisama ja Grecia laulis, aga veits mööda läks viisist :D

Järgmised voorud olid nii, et pidid riietuma lähtuvalt ametist, mis neile meeldib. Margueni stjuardessiks, Grecia arstiks, Kike ja Jakob samuti doktoriteks. Jake võttis selle kuue seljast ära ja oli palja kõhuga, kõigile läks vist peale hahah, Luis oli rokkstaar ja Justin militaar :D Sellele järgnes küsimuste voor, siis pidulik voor ja jälle küsimused. Kuttidest tuli võitjaks muidugi Justin. See oli nii naljakas, sest, kui Jakobi toetajad pidid häält tegema, tundus, et me Jasminiga olime ainukesed, kes läbi naeru täiest kõrist karjusid, aga ei piisanud sellest vist :D Tüdrukutest võitis Margueni, hea meel tema üle :) Väga hea sõbranna temast saanud.

Ega siis midagi, natukene istusime veel, seejärel läksime Jasminiga kööki, kus korraldajad olid, pileteid ja jooke-värke müüsid ja seal oli kohati isegi lõbusam, kui väljas peol, sest kõik paremad sõbrad olid ametisse pandud ju. Guty, Cristian, Sosa, Antelmo jne...

Varsti hakkas mu nõbu Edgar mulle sõnumeid saatma. Nimelt Vero ütles, et kell kolm pean kodus olema, aga ta hakkas kirjutama, et praegu on mu viimane kuu Mehhikos, et pean nautima ja lõbutsema ja kogemusest kõik võtma. Ütles, et magab täna all suures toas ja võin hiljem koju tulla, et ta avab mulle tasakesti ukse ja ei ütle kellegile, et hilja saabusin. Mu jaoks tundus see kõik mega kahtlane, sest oi jumal, kui palju on neid kordi varem olnud, kus näiteks Elenaga väljas käisime ja ainult üks tagarääkimine ja juttude välja mõtlemine tema poolt. Ütlesin, et okei, tulen pool tundi hiljem võib-olla, kuid mitte rohkem. Pool neli olingi juba maja ees. Tahtsin varem tulla, aga noh, kohapeal oli mõningaid probleeme, ütleks nii :D Lõpuks tõi Chris mu ära ja kui juba siin olime, tuli nõbult sõnum, et pean all ootama, kuna vanaema oli vannituppa läinud. Okei, väike paanika tekkis ja juba mõtlesin, et jälle pannakse keeld peale ja välja ei saa. Kuskil 20 minutit pidin autos ootama, enne, kui tuppa saaks tulla. Lõpuks läks kõik ilusti ja keegi vist aru ei saanud, et hiljem jõudsin.

Täna laupäev ja kell 2 siinse aja järgi hakkab Eurovisoon ju. Issand, mäletan, kuidas vahetusõpilastega juba oktoobris plaane tegime, et kõik koos vaatame. Sel hetkel ei taibanud ära, et siin seda päevasel ajal kajastatakse...Jakob praegu Veracruzis pulmas ja ei tea, võib-olla vaatame  Niklase ja Jasminiga pluss Memoga, kes Soomes VÕP oli ja saksa Alexiga aga kes teab, eks näha ole. Kui ei, siis ei, sest mu kodus on internet liiga aeglane mingite otseülekannete vaatamiseks :D

Hetkeks kõik, Tsauki!
 

 
JASMIIIIIN

väike sõbrakas :DMargueni ja Jasminiga

Jasmini ja Armandoga (üks parimaid sõpru enda koolist)

Shine bright like a dimond :D

Pererahvast oodates oli aega üle...


eluarmastusNo comments:

Post a Comment