Saturday, March 30, 2013

Pilte vahepealsest

Vahepeal on meeletult toimunud ning teades, et ainult üürikesed kaks ja pool kuud on mul siin imelises ja nii kalliks saanud Mehhikos aega jäänud viibida, siis internetti enam pea, et üldse ei jõua. Ainult jääb aega telefonist facebookis toimuvat kontrollida, kuid igasugusteks blogipostitusteks, uudiste lugemisteks ja isegi meili kontrollimiseks aega eriti pole. Tahan praegu kõike siinset viimseni nautida ja kõigest pakutust osa võtta. Seega panen siia vaid mõningad pildid vahepealsest ja lihtsalt kirjeldused alla.
Ask.fm-i tegin kah omale, et oleks kergem küsimusi küsida hahah http://ask.fm/kerturuu ja muidu see on Mehhikos kolm korda rohkem kasutuses, kui Eestis:D
Nicoleiga. Kutsus mind ühel neljapäeval enda juurde Ixtepeci, et Juchitani banda de Trakalosa de Monterrey esinemist vaatama minna. 
Trakalosa de Monterrey, Supeeerlahe oli ja isegi Feri ja Monset nägin :) Bandast on reaalselt mul üks lemmikuid muusikastiile saanud hahah

See kutt bändis üks põhimehi, sain pilti ka hahahha
Teddy korraldas teisipäeval basseinipeo, mis on üks parimaid üritusi üldse, kus käinud olen. Nagu ikka sellistel puhkudel juhtub, sajab vihma ja keegi reaalselt basseini ei lähegi, kuid megaa mega lahe.
Vasakul minust Denise Mehhikost ja Natalia Columbiast (õpib siin) Niii mega toredad naised:)
Teddy DJ puldis :D Lisaks oli peo teema GLOW...basseinis helendavad valgustid, joogitopsid helendavad, rahvale pritsiti peale helendavat spreid, mis kahjuks enam riietelt maha ei tule, kui tore!

Sain Merkaga kokku, käisime tema ja ta vennaga Ojo de Aguas ujumas. Tagasiteel läksime mingite tüüpide kastikasse ja saime tasuta transporti:)
Küsisin Merililt naljaga, et kas ta kummimadratsit ei taha, ostiski hahah. Aga vesi täpselt nii selge oligi
Merka Merka Merka
mu saksa nõbu Lara käis jälle külas ning temaga oli kaasas ta superarmas saksa sõbranna Olivia, kes meie pool kuskil 5 ööd ööbis. Esimesel päeval käisime Lagunases traditsioonilisel peol, väga lõbus oli ja palju palju sõpru kohale tulnud. Pildistamise hetkel polnud mul veel lilli peas.
Ülejäänud päevadel käisime iga päev Lagunases vaheaega veetvate ülikooli sõpradega väljas ja igati hästi veedetud aeg oli:)
Samal neljapäeval, kui Ixtepeci läksin, koolis ei käinud, sest pere kutsus mind hoopis õdede tantsuetendust vaatama. Megatubliiid :) Siin Alexaga
Tantsuetenduse lõpp. Lupita juba väga väsind, sest kõigepealt koolis 3 tantsu ning hiljem etendusel 4 tantsu...
Käisin mami Veroga Salina Cruzis Lizbethi toetamas, kel ühe iludusvõistluse tarbeks fotoshoot toimus (pilte veel avaldada ei tohi ma siin)
Tahtsin ujuma ka minna, aga kahjuks olid lained liiga suured ja ohtlikud:(
hiljem samal päeval Tehuantepecis

fotoshoodi telgitagused

No comments:

Post a Comment