Monday, November 26, 2012

Nädalavahetus

Laupäeva ennelõunal võtsime kõigepealt Elliottiga takso ning seejärel kuskilt Lagunases väljast bussi ning sõitsime Juchitani, et Merkaga kokku saada. Buss oli päris jube, ülipalju rahvast, istmeplaadid poolikud või küljest ära tulevad ja mis kõik aga meeleolu oli üleval ja ootused head, seega mis seal ikka.
Juchitani jõudes ootasime bussiterminalis veitsa aega Merilini ning kui ta jõudis, läksime frappucinosid jooma. Niiiii nii hea oli teda ikka näha, päriselt ka noh. Ja meie eesti keel on mõlemal kuidagi selline veits teistmoodi, susiseva s-iga ja kõik...küll Eestis tagasi harjume õigesti rääkima.
Igatahes jõime oma frappucinod ära, tegime nalja, rääkisime, laulsime ja õpetasime Elliottile eesti keelt, hahaa. Ixtepeci bussi peale liikuma hakates hüüdis tänaval mingi mehehääl järjepidavalt "Kertu!", suht veider oli....:D Igatahes kui Merka juurde jõudsime, siis algul tutvustati meid kõigile ja hakkasime sööma, pärast lihtsalt rääkisime vahepeal toimunust ja panime endid varakult valmis, kuna otsustasime Merkaga salongi kaasa minna, tal osales modellikonkurssil ning õhtul oli siis nagu selline üritus, kus kõik osalejad catwalki tegid ning võitja otsustati. 
Salongis oli palju ootamist aga kõik see oli seda väärt. Inimesed olid nii lahedad ja ilusad, ma sain tasuta täis- ja professionaalse jumestuse, soengki tehti. Juuksur oli tipptegija ja kui ta küsis, et kas ma omale fäääshiionit tahan juustesse, siis ütlesin, et väikese patsikese võiks teha jah, siis hakkas ja hakkas mulle sinna pähe midagi kerkima haha:D Aga ei, mind ja Merkat kutsus üheksandal detsembril oma mingile juukseskulptuuride showle kah modellideks. Press pidi kohal olema, ajakirjanikud, telekaaamerad, tipptegijad Mehhiko ilu- ja moemaailmas jne. Kui keegi minuga veel selles osas ühendust võtab ja toimuvat kinnitab, siis miks mitte ja muidugi võtan pakkumise vastu. Meigiga olin ikka ülirahul, nii ilusaks muudeti mind hahaha :D Elliott sai ka omale tasuta juukselõikuse, lisaks saime veel pizzat ka:D Pärast selle ürituse organiseerija ja fotograaf tegi veel pilte ka kõigest selles salongis toimuvast ja kuna mul endal väga palju neid pole, siis ootan juba suure huviga :)
Kümne paiku ehk võtsime tüdrukute ja Elliottiga takso ning läksime klubisse, kus see üritus toimus. Mitte kedagi seal polnud, muusika siiski mängis ja nii lahe oli ainukestena seal olla. Tantsisime, jutustasime ja olime, varsti tulid meesmodellid ka ning hiljem, kui rahvast juurde hakkas tulema, muutus asi üha lõbusamaks. Umbes kell 1 hakkas show pihta, Merilin oli nii kena mu meelest!!! Selleks ajaks olime juba teisel korrusel asuvasse VIP alasse kah saanud Merka õe ja ta sõpradega ning seal oli väga lõbus ja põnev hahaha :D:D Koju jõudsime umbes poole 5 ajal, siis olime majaees natuke veel inimestega ja läksime magama ära. Terve õhtu oli täitsa hea. Polnud mingit möllu minu puhul või midagi aga lihtsalt meeldiiis väga :)
Hommikul pool 9 olime üleval, sõime, pesime ja panime valmis ning läksime frappesid jooma ja lihtsalt keskusesse jalutama, pool 2 hakkasime Elliottiga tagasi Lagunase poole sõitma ja pool 4 olime siin, väga väsinult. Ta oli minu majas õhtuni, vaatasime pilte ja rääkisime juttu. Õhtul, kui pea patja puudutas, siis kohe magasin ka ja hea une sain :)
Nüüd panen siia palju pilte ja saadan ikka nagu alati suured ja palavad tervitused teile kõigile!


Head emotsioonid :)

locosNo pidime ikka ühe peeglipildi ka tegema eks


Elliott ja Rubi. See tüdruk on päriselt ka üks ilusamaid, keda tean, nii kaunis!
Vasakult Carlos, Merilin, Keila, Elliott, mina, Bettho


Mu pooleliolev soeng tangantpoolt

Sophie :)
Merka ja juuksur Mariano Marin

Niiii kauniiis :)

Merilin ja Lilia


Tulime takso pealt maha, et bussi oodata. Suht õudne koht paljude rekkameestega:D

Osalejad

Käisime burksi söömas. Täiega maitsev oli, päriselt.

No comments:

Post a Comment