Sunday, May 19, 2013

Pühapäev

Eile õhtul läksin väga vara magama, kusagil kümne ajal. Umbes kolmandat korda oma vahetusaasta jooksul vist. Eile oli megapalav õues, 46 kraadi näitas väljas varjus, ei olnud absoluutselt õhku ja nii lämbe oli....Dušši all kah käisin kuus korda, ikka reaalne tunne oli, et saan kuumarabanduse või midagi. Täna suht sama aga natukene on tuult vähemalt. Magasime kõik all korrusel elutoas lahtiste akendega, õue uks oli kah lahti. Sellel saab sellise trellidest ukse moodi asja või värava ette panna ja ära lukustada. Lisaks veel laeventilaator pluss veel üks ventilaator. Nii palav, nii palav.

Täna kusagil üheteist ajal tuli Jasmin minu juurde, natukene istusime perega ja jutustasime nendega, siis vahetasime pilte, sain temalt isegi sellest ajast, mil Jakobi perega Hidalgos käisime...Tundub, nagu üleeile oleks olnud, aga novembris!!! Kujutage ette... Seejärel vaatamata kuumusele võtsime camioneta ja läksime Matiasesse talle kõrvaklappe ostma. Muidugi ühed maitseveed kilekottides kah :D

Tagasi tulles käisime niisama ringi, jutustasime ja proovisime üksteise probleeme lahendada, üks kõik, millistesse kategooriatesse need ka ulatunud poleks eks...Aga lihtsalt teise vahetusõpilasega on nii hea rääkida. Muidu Jake on ainuke Lagunases olev VÕP, kellega reaalselt elulistel teemadel vestlen. Ühel hetkel läksime camposse, istusime korvpalliväljaku tribüünile maha, panime bandat ja muid lugusid, Chasing Carsi ja James Blunti ja muude tegevuste saateks laulsime ilusti ja selgehäälselt kaasa.

Kaks korda käisime talle Pueblasse tagasisõidupiletit ostma. Ta lootis, et ehk hiljem minnes on piletid otsa saanud ning saab ühe päeva kauem siin olla aga eip. Aga mis seal ikka, kell kaheksa lähen ütlen head aega ja juba vähem, kui nädala pärast Cancunis kohtume :)

Nüüd kohe tunni aja pärast hakkab Cruz Azul vs Santose teine poolfinaali mäng ja noh suht kindel, et kallis Cruz Azul pääseb finaali, sest ainuke võimalus, et ei pääseks oleks siis, kui Santos lööks täna 4 väravat ja Cruz Azul mitte ühtegi aga seda küll ei juhtu ;) Juba võtsime lipud välja ja õlled ostetud, tuleb üks hea õhtu pere ja sugulaste seltsis.


Riided siiski seljas mul :)Guty üllatussünnipäeval oma kallitega! Nii palju armastuuustt

No comments:

Post a Comment