Monday, October 22, 2012

EILE KIRJUTATUD: Jälle on pühapäev käes, aeg läheb ikka nii haigelt kiiresti. Koolinädalast midagi suurt rääkida pole- kool on vahepeal ikka ebareaalselt igav. Kolmapäeval kooli ei läindki, kuna teisipäeval jäin haigeks. Siis oli nagu selline tavaline pea paks-lümfisõlmed paistes tunne, kohe oli muidugi kõigil paanika lahti ja tarvis arsti juurde minna. Nii ka tegimegi. Ennem muidugi kodus jälle kõik oletasid siin, mis mul viga võib olla... "Kertu, see on selle pärast, et sa nii palju magusat sööd, või seepärast, et sa nii palju kohvi jood" või, et cocat liigselt tarbin....Nagu jah. Igatahes arstijuures käik oli kah paras naljaasi:D Alguses kaaluti, seejärel klopsiti mul terve kõht ja selg ka läbi, kuna paar päeva ennem üks neer valutas veits. See oli suht naljakas ja mitu korda hakkasin selle arsti käes lihtsalt kogematta naerma, kuna siin võetakse neid väikeseid asju nii tõsiselt ikka mõnikord. Palavik oli ka 38 kraadi, nii et midagi väga hullu polnud. Siis pandi veel väikese-väikese kõhuvalu tõttu ka selle jaoks ravimid peale ja kirjutati paratsetamooli välja. Järgmisel öösel/hommikul/päeval oli olemine selline, et suren kohe maha, päriselt:D Hullud kuumahood, pea väga hullult valutas, kõht samuti, käed täiega värisesid ja üldse olla ei saand. Kui õhtul pool 10 juba magama läksin, siis ärkasin kell 2 päeval ning pärast tunniajast ülevalolekut uuesti magama, sest jah, suht võimatu oli olla.
Neljapäeval oli palju parem, kuid mitte hea, ent sellegipoolest vedasin end kooli. Koolipäevad kõik olid nii tuimad see nädal mu meelest. 
Neljapäeval tulid mu nõbud Harumy ja saksa Elena siia lõpuks. Elenaga oli ikka ja jälle nii mega hea näha. Kohe said kõik-kõik jutud ära räägitud ja mis kõik. Käisime basseini ääres, võrgumängu vaatamas. Nägime ka Itzeli (ta on tüdruk. Just saying, sest mõnikord ei saa siinsetest nimedest väga hästi aru) ja hiljem Elliotti, chillisime nendega campuses ja niisama Lagunase peal, käisime bolliseid söömas ja hiljem ka frappe kohas, et näljased nutella-banaani kreppe saaksid süüa. Rääkisime juttu, tegime nalja ja veits muid asju ka haha:D Blogi on siiski avalik ja päris kõike kirutama ei hakka eks.
Reedel sai mul kool juba pool 1 läbi, siis läksin basseini äärde, et oma nõbud üles otsida. Nii mõnus oli. Väljas jälle pilvitu päikseline üle 40 kraadi ilm. Kella neljaks oli Itzeliga kokku lepitud, et saame Elenaga temaga videoplaza ees kokku, et Almoloyasse jõkke ujuma minna. Noo nelja ajal teda seal ei olnud, ootasime teda seal Elenaga veits ja ühel hetkel tuli üks kutt, keda me varem ei teadnud, Fernando, et meilt Itzeli kohta küsida. Viimane oli ka tema jõe äärde kutsunud, pärast seda, kui oli öelnud, et "mul on kaks ilusat sõbrannat, keda sulle tutvustada tahaksin." Noo siis kolmekesi ootasime ja kui Fer ütles, et ta korraks ära käib, vedasime Elenaga end kaasa. Sõitsime ta kastiautoga ta rantšosse. Nii mõnus sõit oli- ranchera muusika valjult mängimas, jututeemad head, palav ilm, tuul juukseid sassi puhumas, jalad armatuurile visatud...Rantšos olime mingi 15-20 minutit, viisime hobuse sisse ära, veits nägime ümbrust ka ja päris ilus oli. Seejärel tulime tagasi Lagunasesse, leidsime Itzeli ka ülesse ning sõitsime Almoloyasse. Sõit oli veel parem, sest loodus oli nii ilus- mäed, mäed, mäed, palmid ja hobused ja nii palju rohelust! 
Kõigepealt käisime sama jõe ääres, kus ma ükspäev oma klassiõegagi käind olin, pärast läksime sillaga jõkke, kust hea julgustuse tõttu lõpuks nõus olin ka alla hüppama, endal süda värises sees ikka päris hullult :D Siis läksime lõpuks veel Itzeli koju korra, et kuivad riided selga panna, seal tutvustati ka meid kõigile ikka ja näidati ümbrust. Pärast seda oli väga kiire, sest pidime pool  7 kodus olema ning jõudsime pool 8...Mingipäev lähme Feriga ratsutama ka haha:D Tahaks täiega proovida, sest mitte kunagi pole ma ju seda teind ja eks on ikka veits erinevus ka, kas ratsutad tallis ringiratast või ikka ilusas Mehhiko looduses.
Nii. Algsed plaanid olid, et õhtul midagi suurt ei toimu, kuid kui pärast riietevahetust ja dušši kodus oma tädi butiiki Elenale ja Harumyle järgi läksin, nägin, et ka teine sakslane Lara on siia taaskord tulnud! Siis ta rääkis, et ta poisi õel on täna sünnipäev ja, et Angel oli ka mind sinna kutsunud ja kuna Elena parajasti Lagunases oli, siis muidugi ka teda. Noo muidugi tahtsime minna, kuigi ma ei julgend hostemalt eriti luba küsida, sest ta oli päris kuri, et tund aega hiljem Almoloyast tagasi jõudsime. Noo muidugi ta lubas, kuid karistuse pani ka- pidin järgmisel hommikul pärast pidu varakult üles ärkama ja oma toa kappidest kõige muuni ära koristama. No olin nõus ja pärast poolt 11 oli meil auto majaees vastas. Üks Lara sõber oli ja rääkis mulle ka, et ükskõik millega mul tulevikus siin Lagunases abi peaks vaja minema näiteks kasvõi autojuhi näol, pean tema või ta vennaga ühendust võtma ja igal mulle sobilikul ajal on nõus mind sõidutama. Mu siinne pere pidavat neid ja nende peret teadma ning usaldama ning Lara kinnitas ka kogu juttu niiet hea.
Kõigepealt läksime ühe tüübi koju, kus väike seltskond kohal oli, kõik ikka suht palju vanemad, ongi hea vaheldus 16-aastastele :D Oli väike tutvustamine ja istumine tund aega, üks tuttav nägu oli ka- Hugo, kuid varem temaga rääkind polnud. Peole jõudes tuli kohe uksel Jakob vastu, kutsus järgmisel hommikul Rauli rantšosse Veracruzi ratsutama ja lihtsalt aega veetma inimestega, siis ei osand ma midagi vastata ja asi jäi lahtiseks. Edasi liikusime sisse ja see peosalong või kuidas eestikeeles öeldaksegi, oli nii lahe. Sees oli suur bassein, siis nagu sellised väikesed katusealused nurkades, siis selline baari osa ja kõik oli nii avar ja vägeev, kuigi noh rahvas väga ei tantsind palju, kuigi ma sain ikka päris palju tantse tantsitud. Alustasime selle caballo  dorado tantsuga, mida enamvähem kõik kaasa tantsisid ja mis mulle ikka väga meeldib, lõpuks olime tantsuõprandal jälletaaskord vaid Elena Guty ja mina oma sõbra Jesusega. Teised kõik vist enamvähem vaatasidki pealt, kuidas me järjest mingi 4 tantsu banda järgi ja 2 muu järgi tantsisime, pärast kõik hõiskasid ja plaksutasid:D Päris palju uusi tutvusi sai õhtu jooksul ja väga tore oli. "Parim pick-up line õhtu jooksul: "Tu eres muy bonita. Me gustaria conocer tu pais" (Sa oled väga ilus, ma tahaksin su riiki tundma õppida) :D Noo ma ei hakka siin peost pikalt rääkima aga kindlastiiii üks kõigekõige lahedamaid õhtuid siinoleku ajal. Ja üldse, kogu see reedene päev pärast koju jõudmist oli nii heaaaaa ja edukas!!!!
Laupäeval panin üheksaks äratuse, kuid pool 8 oli juba uni läind. Läksin kohe dušši alla ja siis hostema tuli ka, et "Kertu, täna pole koolipäev....." No igatahes siis koristasin oma kapid ära ja kui Elena pool 10 ärkas, jätkasin ülejäänd toaga. Algul pidime Itzeli juurde kellegi pulmapeole minema aga ei jõudnudki sinna, sest ei hakand jälle luba küsima ja mis kõik. Kolmest pidin ka oma sõbra jalkamängu minema vaatama, aga no perekondliku lõuna tõttu ei jõudnud sinnagi. 
Poole viie paiku tuli Niklase hostema siia ja kutsus mind nende perega siit umbes tunniajalise teekonna kaugusele külasse nende mingi sugulase sünnipäevale ja kuna midagi teha polnud, siis läksin kaasa. Väga ilus koht oli. Sai palju head süüa ja juttu aetud kõigiga, hiljem olime nii väsind Niklasega, vaatasime suurest telekast tuimalt jalkat. Koju jõudsime poole kümne paiku, seejärel läksin Elena, Harumy ja Oskariga veel tortat sööma, seejärel jalutasime pargis ja käisime veel jäätist söömas ning koju jõudes magasin kohe, kui pea patja puudutas.
Täna pean kiiresti oma graafikadisaini kolm tööd ära tegema ja siis neljast lähen sõbraga basseini ujuma ning pärast kohvi jooma:D Homme algab jälle koolinädal ja see kool ausaltöeldes mus väga suurt elevust enam ei tekita, kogu aeg tunnid jäävad ära ja siis on nii igav ning ei suuda koolipäeva lõppu ära oodata. Aga noh, mis seal ikka. Hetkel ma nüüd lähen, postitus sai seekord väga pikk ja ei tea, kas keegi üldse lugeda viitsiski aga mis seal ikka.
Tsauki ja kallistused suured teile siitmailt, nagu ikka!
TÄNA KIRJUTATUD: Koolipäev oli enamasti igav, nagu tavapäraselt ikka ja ega midagi väga suurt kirjutada polegi, lihtsalt tahtsin mainida, et kohevarsti lähen siis hobusega ratsutama, esimest korda elus:D Hahaa eks näis, kas sellest siis välja ka midagi tuleb aga lahe ikkagii juu :)


No comments:

Post a Comment